۱۳۹۴/۰۱/۰۱

افشای اطلاعاتی که بشار اسد و خامنه ای را به فنای! عظما خواهد داد | تصاویر ماهواره ای از بزرگترین جنایت سیستماتیک و کشتار دسته جمعی قرن، پرده برداشت


خبر اختصاصی "آسمون" بمناسب آغاز سال 1394 خورشیدی، تقدیم به تمام آزادیخواهان جهان و ملّت قهرمان سوریه، با آرزوی سالی بدون هرگونه جنگ، درگیری و خونریزی در جهان و توام با شادی، آرامش و صلح برای شما.

دیروز (28 - 12 - 1393 | 19 - 03 - 2015) پُست کمپ مرگ بشار اسد یا سلاخ‌ خانه ی 601 را ارسال نمودم. در یکی از عکس های منتشر شده تصویری مشاهده می شود (عکس زیر) که علاوه بر اجساد کودکان، زنان، افراد مسن و سایر زندانیان کشته شده در زندان های رژیم بشار اسد (بر اثر شکنجه های وحشیانه و سازمان یافته ی حکومت سوریه)، نمایی باز از محیط پیرامون، محوطه ی اطراف و حیاط پایگاه مشهور به "کمپ مرگ بشار اسد" یا "سلاخ‌ خانه ی 601" (محلّی برای آخرین مرحله ی ثبت و کُدبندی اجساد مخالفان، پیش از دفن در گورهای دسته‌ جمعی) را نشان می دهد.


منبع و لینکِ حاویِ عکس بالا - لینک تک عکس فوق

یک وبلاگ با نام SYRIA NEWS (که به پوشش اخبار سوریه به دو زبان ترکی استانبولی و انگلیسی می پردازد)، با بررسی عکس ها و تصاویر ماهواره ای، مکان مرتبط با نگهداری این قربانیان شکنجه را بیمارستان (در واقع پایگاه پزشکی قانونی) 601 ارتش سوریه در 700 متری کاخ بشار اسد، نام برده (و در واقع به کشف محل وقوع این جنایات پرداخته) است (منبع دو عکس پایین).برای مشاهده ی مختصات دقیق، اینجا را کلیک کنید

از سوی دیگر، پیج فیس بوکی گزارش جنگ در سوریه و عراق نیز به زیبایی! (در اینجا) فاصله ی بالکن کاخ ریاست جمهوری بشار اسد (و در واقع محل اقامت دیکتاتور سوریه و خانواده اش) را با محل و مکان مورد بحث (یعنی پایگاه پزشکی قانونی ارتش سوریه، موسوم به بیمارستان نظامی 601، و در واقع محل دپویِ اجساد قربانیان شکنجه در زندانهای حکومت دمشق پیش از دفن در گورهای دسته جمعی)، به واحد متر! مکانیابی کرده است.

 
"در واقع این مرکز به قدری به محل سکونت فعلی رئیس‌ جمهور نزدیک است که اگر بشار اسد در بالکن کاخ ریاست جمهوری در دامنه‌ ی کوه قاسیون می‌ ایستاد می‌ توانست مستقیم با چشم داخل حیاط پایگاه را ببیند."

***
عکس ها و تصاویر تکمیلی:


در عکس بالا، 2 اتوبوس نظامی پارک شده (متعلق به ارتش رژیم بشار اسد)، اتاقک و ساختمان های سفیدِ چند تاییِ کنار هم، کوه قاسیون و دکل های مخابراتی روی آن بوضوح دیده می شوند.


بالا - عکس ماهواره ای از شهر دمشق - پایتخت سوریه


بالا - عکس ماهواره ای از بخشی از شهر دمشق - کاخ مردم! محل استقرار دیکتاتور خونریز و جنایتکار سوریه (بشار اسد) بر دامنه ی بلندی‌ های کوه قاسیون و در منطقه‌ ای حفاظت‌ شده در غرب دمشق (شمالغربی)، مُشرف به شهر، واقع شده است.


بالا - "کمپ مرگ بشار اسد" یا "سلاخ‌ خانه ی 601" که تقریباً در جنوب و جنوب شرقی کاخ مردم! واقع شده است.بالا - عکس ماهواره ای (نمای بالا) از پایگاه پزشکی قانونی ارتش سوریه موسوم به بیمارستان نظامی 601، محل دپویِ اجساد قربانیان شکنجه در زندانهای حکومت دمشق، را نشان می دهد. (همان "کمپ مرگ بشار اسد" یا "سلاخ‌ خانه ی 601" خودمان!)


در عکس های مشابه! بالا و پایین می توانید 2 اتوبوس نظامی پارک شده (متعلّق به ارتش رژیم بشار اسد) به رنگ سبز، اتاقک و ساختمان های چند تاییِ سفید رنگِ کنار هم را مشاهده کنید.خودتان عکس بالا (تصویر ماهواره ای) و عکس پایین (تصویر گرفته شده توسط قیصر یا سزار، عکاس پزشکی قانونی ارتش رژیم بشار اسد که به خارج از کشور فرار کرده، و بیش از 55000 قطعه عکس از افزون بر 11000 قربانی شکنجه های سیستماتیک و وحشیانه بدست رژیم سوریه را با خود به بیرون از سوریه برده تا گوشه ای از این جنایات هولناک را آشکار ساخته و به جهانیان نشان دهد)، که هر دو مربوط به "کمپ مرگ بشار اسد" یا "سلاخ‌ خانه ی 601" هستند را مقایسه کنید!!!همانطور که در عکس بالا ملاحضه می کنید، "این مرکز به قدری به محل سکونت فعلی رئیس‌ جمهور نزدیک است (حدود 500 متر!) که اگر بشار اسد در بالکن کاخ ریاست جمهوری در دامنه‌ ی کوه قاسیون می‌ ایستاد، می‌ توانست مستقیم با چشم داخل حیاط پایگاه را ببیند."


منبع عکس بالا و منبع عکس پایین | کوه قاسیون (جبل قاسيون، Mount Qasioun)قضاوت با شما!