۱۳۹۴/۱۰/۱۱

بگو خدایی جز بشار اسد نیست! زنده دفن کردن مخالف بشار اسد توسط رژیم تروریستی سوریه و لینک مشرق نیوز حکومتی بعد از 3 سال!


روز 9 دی 1394 (30 دسامبر 2015)، وبسایت حکومتی مشرق نیوز در توضیحاتِ پُستی تحت عنوان و تیترِ فیلم / زنده به گور کردن یک مسلمان در حال گفتن شهادتین (20+) چنین نوشت (لینک در صورت حذف شدن!):
  "تروریست ها یک مرد مسلمان را که در حال شهادتین گفتن بود زنده به گور کردند."


***


در حالیکه با اندکی جستجو در اینترنت می توان متوجه شد که این ویدئو مربوط به 26 آوریل 2012 (7 اردیبهشت 1391) می باشد و در واقع مربوط به جنایت هولناکی (زنده به گور کردن) است که توسط نیروهای امنیتی رژیم بشار اسد بر علیه یک جوان معترض به حکومت سوریه، انجام شده است؛ منظور مشرق نیوز از این تروریست ها، نیروهای اطلاعاتی - امنیتی و نظامی حکومت سوریه (بعنوان عاملان این جنایت) است؟! یا مخالفان رژیم بشار اسد (بعنوان طرفی که این جنایت بر علیه آنها اتفاق افتاده است)؟!


فعالان سوری فیلمی ویدئویی بر روی سایت های شبکه های اجتماعی فیس بوک، توئیتر و یوتیوب منتشر کرده اند که نیروهای امنیتی سوریه را در حال زنده به گور کردن یک جوان معترض نشان می دهد. این فیلم ویدیویی 59 ثانیه ای که از نزدیک گرفته شده، جوانی را نشان می دهد که از گردن به پایین در خاک دفن شده است. در حالی که نیروهای امنیتی با لباس نظامی گرداگرد او ایستاده اند. یکی از نیروهای امنیتی کارت شناسایی و دوربینی که نزد جوان دستگیر شده ضبط شده اند، تحویل فرمانده گروه می دهد و به او می گوید که این جوان حین فیلمبرداری از آن ها دستگیر شده است.  پس از آن فرمانده گروه، شروع به فحاشی و اتهام زنی به جوان دستگیر شده می کند و از نیروهای تحت امرش می خواهد او را زنده به گور کنند. هنگام زنده به گور کردن، جوان شهادتین را بر زبان جاری می کند. در همین حال فرمانده نیروهای امنیتی حاضر بالای سرش می ایستد و به او می گوید: "بگو لا اله الا بشار.."

لینک ویدئوهای (18+) مرتبط در یوتیوب (فیلم 1 | فیلم 2 | فیلم 3)


قضاوت با شما!