۱۳۹۴/۱۰/۰۳

روسها در مناطقی که داعش "بهیچوجه" حضور ندارد، مخالفان بشار اسد را بنام داعش بمباران میکنند


" جدیدترین دروغ های وزارت دفاع روسیه "


وزارت دفاع روسیه (Russian Defense Ministry)، در تاریخ 23 - 12 - 2015، در اکانت یوتیوب خود (Минобороны России) دو ویدئوی زیر را منتشر نموده است (ویدئوی یک | ویدئوی 2):1.
ویدئو یا فیلم بالا با این عنوان و توضیح که یک اردوگاه آموزشی داعش (در استان ادلبِ سوریه - اطراف Hobait) توسط نیروی هوایی ارتش روسیه منهدم می گردد، بوسیله ی وزارت دفاع روسیه منتشر شده است. در حالیکه در استان ادلب سوریه، داعش " بهیچوجه " حضور ندارد (نقشه ی پراکندگی درگیریها و نقاط تحت کنترل توسط گروههای مختلف درگیر در سوریه - ویکی پدیا).2.
ویدئو یا فیلم بالا نیز با این عنوان و توضیح که حمله ای توسط نیروی هوایی ارتش روسیه علیه ستونی از تانکرهای نفت داعش (در استان حلب - بین Maara و Mizanaz) صورت می گیرد، انتشار یافته است. در حالیکه در این بخش از استان حلبِ سوریه (جنوب غربی استان حلب و در مجاورت استان ادلب) داعش " بهیچوجه " حضور ندارد (نقشه ی پراکندگی درگیریها و نقاط تحت کنترل توسط گروههای مختلف درگیر در سوریه - ویکی پدیا).
تا 09 دسامبر 2015 | نقشه ی پراکندگی درگیریها و نقاط تحت کنترل توسط گروههای مختلف درگیر در سوریه
رژیم بشار اسد (دولت): قرمز - شورشیان سوری: سبز - کُردها: زرد - جبهه النصره: سفید و آبی - دولت اسلامی (داعش): سیاه

نکته: برای اثبات دروغ های وزارت دفاع روسیه، حتی به نقشه های منتشر شده توسط خبرگزاری های دولتیِ روسی و سازمان های نظامی، امنیتی و اطلاعاتی این کشور نیز میتوان مراجعه نمود!!!