۱۳۹۳/۰۹/۲۱

تمسخر مخالفان بشار اسد که علیرغم نبود امکانات، با داعش نیز میجنگند ... توسط پیجِ فیس بوکیِ طرفداران افغانی - ایرانیِ رژیم بشار اسد و گروه تروریستی حزب الله لبنان، صورت می گیرد


20 - 09 - 1393 | پیج فیس بوکیِ تحولات سوریه لحظه به لحظه، وابسته به افسران جنگ نرم و مزدوران سایبریِ جمهوری اسلامی ایران، که عمدتاً توسط غیر ایرانیان (اعم از افغانی های مقیم کرده! شده! در ایران که به سختی فارسی تکلم می کنند!)، پیگیری و دنبال می شود، در یکی از جدیدترین پُستهایش، مخالفان سوری که همزمان (علاوه بر مبارزه با ارتش رژیم جنایتکار بشار اسد و همپیمانان و متحدانِ داخلی و خارجی اش) با جنایتکاران وحشیِ داعش نیز می جنگند، را بطرز بیشرمانه ای مسخره می کند! این در حالیست که اکثر کارشناسان بین المللی از موضع دفاعیِ ارتش رژیم بشار اسد (و همپیمانان و متحدانش) در سوریه، در قبال داعش و شکست های پیاپی و فاحش آن در برابرِ داعشیان، متحیر هستند و بعضی رسانه های بین المللی هم می گویند: نظام با داعش نمی جنگد (در بخشی از این لینک این موضوع، قابل مشاهده، مطالعه و تامل است).

این در حالی است که ارتش آزاد سوریه با وجود در خطر محاصره قرار گرفتن (و در آستانه ی محاصره شدن) شهر حلب توسط نیروهای ارسالی جمهوری اسلامی ایران (شامل تروریست های حزب الله لبنان - نیروهای مزدور افغانی، اجیر شدگان پاکستانی و ...) و ارتش رژیم سوریه، دهها نفر از زبده ترین (و در عین حال مورد نیازترین) نیروهایش را به کوبانی (عین العرب) فرستاده، تا دوشادوش نیروهای مدافع کُرد، با داعش و داعشیان مبارزه، و از خاک کشورشان دفاع کنند.