۱۳۹۳/۰۹/۱۶

18+ اثراتِ مخرب اشتیاق و علاقه ی فراوان به دیدن سرهای بریده شده ... وقتی مزدوران سایبری به روانی بودن و روانی شدن خود اعتراف میکنند


وقتی داعش و داعشیان، پیامبر، و طرفداران خامنه ای و بشار اسد، جدا از انسانیت، پیامبر و امام اولشان را هم قبول ندارند!

در این پُست تصمیم گرفتم که کمتر حرف بزنم! چون عکس ها خودشون کاملاً گویاست. از یکسو، جنایتکاران وحشیِ داعشیِ تهی از انسانیت و از سوی دیگه، ارتش تروریستی رژیم بشار اسد (بهمراه همپیمانان و طرفدارانش)، این روزها مسابقه ی مثله کردن، سر بریدن و وحشت آفرینی با هم گذاشتن. در این میان متاسفانه یک عده که انسان از اینکه احساس کنه اونها هموطنش هستن، شرمسار میشه، با خوشحالی و افتخار از بریده شدن سر انسان ها (البته در هر دو یا چند! سوی این جنگ دهشتناک)، کلمات گهربار! خودشون رو در فضای مجازی پخش میکنن. بنظرم حساب طرفداران قلبی! و عقلیِ! اندک داعش، جداست و اونها در تک تک جنایات این گروه وحشی و جنایتکار شریکن؛ ولی این وسط یک عده انسان! دارن از وحشیگری ارتش بشار اسد و همپیمانانش و طرفداران اونها، با مسخره ترین توجیهات (به اسم دین، مذهب شیعه، مقاومت! اسلامی، قامت زرافه ایِ بشار اسد، پشم و پیل حسن نصرالله، چشمان خمار قاسم سلیمانی، پروستات خامنه ای، قطر باسن! اسماء اسد و امثالهم)، دفاع میکنن. نمونش هم این اظهار نظر:

 
 

منبع عکس (پُست) بالا: پیج فیس بوکیِ تحولات سوریه لحظه به لحظه 2 (ایجاد و بروز رسانی شده، توسط طرفداران ایرانی - افغانی! بشار اسد)

 
 
منبع عکس بالا: پیج فیس بوکیِ تحولات سوریه لحظه به لحظه 2 (عکس سرباز چاقو بدست ارتش رژیم جنایتکار بشار اسد، که سر تروریست های وحشی داعش را بریده است)
 
***
 
نتیجه ی شخصی من (بعنوان یک شیعه ی سکولار) اینه که داعشِ تروریست و این قبیل شیعیانِ جنایتکار، به دین و مذهب خودشون هم اعتقاد ندارن؛ همونطور که به انسانیت پایبند نیستن. این هم دلیلش:
 
ترجمه نامه ی 47 نهج البلاغه - وصيّت امام علی عليه السلام به حسن و حسين عليهما السّلام پس از ضربت ابن ملجم.
اى فرزندان عبد المطلّب: مبادا پس از من دست به خون مسلمين فرو بريد [و دست به كشتار بزنيد] و بگوييد، امير مؤمنان كشته شد، بدانيد جز كشنده من كسى ديگر نبايد كشته شود. درست بنگريد اگر من از ضربت او مردم، او را تنها يك ضربت بزنيد، و دست و پا و ديگر اعضاى او را مبريد، من از رسول خدا صلّى اللّه عليه و آله و سلّم شنيدم كه فرمود: «بپرهيزيد از بريدن اعضاى مرده، هر چند سگ ديوانه باشد».
 
 
خدا رو شکر، که داعشیان و برادران شیعه ی سایبری، دیگه نهج البلاغه رو نمیتونن! عوض کنن.