۱۳۹۱/۰۵/۲۹

اخلال در سایت مراجعی که امروز را عید فطر اعلام نکردند! عدم هماهنگی آیت الله سیستانی با جمهوری اسلامی در اعلام کردن روز یکشنبه بعنوان عید فطر ، باعث هک شدن سایتش توسط ارتش آزاد سوریه! شدرسانه های جمهوری اسلامی ایران از جمله سایت "شیعه آنلاین" ، روز یکشنبه (19 - 08 - 2012) از هک شدن سایت آیت الله سیستانی (از مراجع تقلید شیعه) توسط "ارتش آزاد سوریه" ، خبر دادند ...  "شیعه آنلاین" با قرار دادن عکسی که مدعی است هکرها آنرا بجای سایت هک شده قرار داده اند ، نوشت "... در صفحه ای که هم اکنون بر روی سایت آیت الله سیستانی قرار گرفته ضمن درج توهین هایی به آیت الله سیستانی پرچم عربستان سعودی قرار گرفته و عبارت «هک شده توسط ارتش آزادی سوریه» به زبان انگلیسی درج شده است." این وبسایت حکومتی جمهوری اسلامی ، گرچه هیچ اشاره ای به کشتارهای جدید بشار اسد در روز عید فطر (امروز ؛ 29 - 05 - 2012) در سوریه نکرده است ، ولی بخشهایی از متن جانبدارانه منبع خبری خود (یعنی خبرگزاری فارس) را ، حذف کرده است (مانند قسمتهایی که مثل همیشه مخالفان بشار اسد توسط فارس ، تروریست و مزدور نامیده می شوند) .

تصویر مورد ادعای "شیعه آنلاین" از هک شدن سایت آیت الله سیستانی - برای نمایش عکس زیر ، در ابعاد بزرگتر بر روی این کلیک کنید***

از طرفی دیگر ...

جرس نوشت : اخلال در سایت مراجعی که امروز را عید فطر اعلام نکردند

در حالی که رهبری و برخی مراجع تقلید امروز (یکشنبه ؛ 29 - 05 - 1391 | 19 - 08 - 2012) را عید اعلام کردند، برای چند تن از مراجع تشیع نیز حلول ماه شوال مسجل و ثابت نشد.
به گزارش بازتاب بر همین اساس آیت الله سیستانی، آیت الله وحید خراسانی و آیت الله سید صادق شیرازی امروز یکشنبه را آخرین روز ماه رمضان اعلام کردند.
براساس این گزارش برخی اتفاقات رخ داده قابل توجه بوده و به شکل عجیبی با ایجاد به یک باره مشکلات فنی بر روی وب سایت آیت الله سیستانی و آیت الله وحید خراسانی امکان دسترسی مقلدین ایشان غیرممکن شد و در اصطلاح با بارافتادن بر روی این وب سایت ها، از دسترس عموم خارج شدند.


***
یک تیر و دو نشان هکرهای وابسته به جمهوری اسلامی ایران!؟

1. سایت "آیت الله سیستانی" در روزی که وی ، (بر خلاف جمهوری اسلامی ایران و در واقع آیت الله خامنه ای که خود را مرکز رهبری شیعه و حتی اسلام در جهان می داند) ، دوشنبه را روز عید فطر اعلام می کند ، هک می شود!
2. با توجه به بحران های خارجی جمهوری اسلامی و از جمله تحولات سوریه ، گویا ارتش آزاد سوریه! وظیفه زهر چشم گرفتن از آیت الله سیستانی را بخاطر عدم هماهنگی وی با ایران به جهت تعیین روز دیگری برای عید فطر ، داشته است!!!
3. هکرهای بیسواد بی نام و نشان ، فراموش کرده اند و به جای Free Syrian Army به معنی "ارتش آزاد سوریه" ، کلمه Syrian army freedom را نوشته اند!
4. پرچم عربستان هم همیشه پای ثابت و امضای هکرهایی است که جمهوری اسلامی آنها را ضد شیعه می نامد! 

نتیجه : با توجه به عدم دستیابی مقلدان "آیت الله سیستانی" به سایت وی ، روز یکشنبه برای جلوگیری از چند صدایی در بین شیعیان!! بعنوان عید فطر در نظر گرفته شود! و ارتش آزاد سوریه تروریست و ضد شیعه و مزدور ، بعنوان هک کننده سایت آیت الله سیستانی ، معرفی شود!!