۱۳۹۳/۱۱/۰۱

جا زدنِ صحنه های بازی های کامپیوتری به جای دلاوری های نداشته، در راستای تلاش برای روحیه دهی به حزب الله لبنان پس از شکست های مفتضحانه اش ... فاجعه ای مهلک، تاریخی و وحشتناک، توسط رسانه های بیسوادِ جمهوری اسلامی و تائید کنندگان نادان آنها

برای درکِ بهتر و بیشترِ داستان!!! مشاهده ی کلیپِ بالا، کمک زیادی می کند. در ویدئوی بالا صحنه هایی از بازیِ مدال افتخار (محصول سال 2010) را مشاهده می کنید؛ رسانه های جمهوری اسلامی، دقیقاً صحنه های موجود در ویدئویِ مربوط به بازیِ کامپیوتریِ فوق را بعنوان عملیاتِ نیروهای تک تیراندازِ حزب الله لبنان در سوریه، جا زده اند!***


سایت حکومتی مشرق (وابسته به دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران) با کپی برداری از صحنه های بازی مدال افتخار (محصول سال 2010) اینگونه تیتر زد: فیلم/ شکار داعشی ها توسط تک تیراندازان حزب الله لبنان
نکته ی جالب این است که انتشار این ویدئوی ساختگی، جعلی، دروغین و در عین حال مضحک، پس از حمله ی راکتی اخیر هلیکوپتر ارتش اسرائیل به بلندی های جولان سوریه صورت می گیرد که کشته شدن شش عضو حزب الله لبنان و یک فرمانده سپاه پاسداران جمهوری اسلامی، را در پی داشت. این خبر و ویدئویِ سراسر خنده دار مشرق نیوز که با هدف روحیه دهی به حزب الله لبنان (= شریک جرم جنایات رژیم دیکتاتوری بشار اسد) و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی و آنچه که باصطلاح محور مقاومت اسلامی نام گرفته است، صورت می گیرد، به طرز ناشیانه ای توسط وبسایت تلویزیون رسمی و عرب زبان جمهوری اسلامی ایران (شبکه ی العالم) هم بازنشر شده است.

***

توجه: "مشرق نیوز" پس از فاش شدن دروغ شاخدارش توسط وبلاگِ آسمون، لینک خبر و ویدئو را حذف کرده است! 


 توجه: البته لینکِ ویدئوی ایجاد شده توسط "مشرق نیوز" با لوگوی همین وبسایت، برای دانلود از وبسایت شبکه ی "العالم" موجود است.


***

نکته ی بسیار جالب، اظهار نظرهای خوانندگان این خبر در سایت مشرق نیوز می باشد، که اکثر قریب به اتفاق آنها، به ضِرس قاطع این ویدئو را کاملاً واقعی می دانند و حتّی افرادی که نسبت به صحّت و سقم این ویدئو دچار شک و تردید هستند را خودباخته نامیده اند. این هم اظهار نظر جالبِ یک خواننده ی این خبر (در واقع بیننده ی این ویدئو) در سایت مشرق نیوز:
"این سامانه با سه نفر کار میکنه.ینفر هدفو پیدا میکنه ینفر تنظیمات هدفگیری رو با کامپیوتر مثل سرعت باد و فاصله و... بر عهده داره و نفر سوم هم کارش چکوندن ماشه هست.این اسلحه اگه تو دست امریکاییها بود کسی نمیگفت بازیه ولی چون اینقد این افراد خودباخته هستن باورش براشون سخته.این اسلحه که قدیمی شده و ما بهترشو داریم.ولی واقعا حال کردم" 
بنظر اینجانب (آسمون) از ابتدا هم بدون صرف کوچکترین زمان اضافی و اتلاف بیهوده ی وقت، می توان به ساختگی بودن ویدئویِ مشرق نیوز، که در آن دو نفر عرب زبان (با لهجه ی ظاهراً لبنانی) که گویا یکی از آنها با دستانی لرزان در حال فیلمبرداری با دوربین گوشی خود از دلاوریِ نیروهای حزب الله لبنان در برابر تروریست های جنایتکارِ داعش و دیگری در حال بازی کردن! است، پی برد.

 
عکس بالا - صحنه ای از بازی مدال افتخار (محصول سال 2010) از این ویدئو، که مشرق نیوز مدعی است که نیروهای حزب الله لبنان در آن، تروریست های داعش را هدف قرار می دهند!


عکس بالا - صحنه ای از بازی مدال افتخار (محصول سال 2010) از این ویدئو، که طی کردنِ مراحل این بازی را (در واقع فیلم مراحل که کپچر شده است) نشان می دهد!

 
این هم ویدئوی اول در یوتیوب: فیلم ادعایی مشرق نیوز با تیتر شکار داعشی ها توسط تک تیراندازان حزب الله لبنان
این هم ویدئوی دوم در یوتیوب: مراحل بازیِ فیلم گرفته شده ی (= کپچر شده ی) مدال افتخار - لحظاتِ کپی شده توسط مشرق، بوضوح در 01:16:18 و 01:17:18 قابل مشاهده می باشند.    نکته ی نهایی: دروغی که حتی خودِ سازنده اش هم، باورش نکرد!

لیستِ سایت هایِ نمونه ای! که این دروغِ مضحکِ مشرق نیوز را حتّی پس از حذفش توسط خودِ سازنده اش (= مشرق نیوز)، دوباره منتشر کردند:

  1. فارس نیوز (که البته مانند مشرق نیوز، لینکش حذف کرد!)
  2. شبکه ی العالم - با این لینک دانلود
  3. قدس آنلاین - با این لینک دانلود
  4. دانا - با این لینک دانلود
  5. خبر آنلاین - با این لینک دانلود
  6. ابنا (خبرگزاری اهل بیت) - با این لینک دانلود
  7. شبکه ی خبر - با این لینک دانلود 
  8. باشگاه خبرنگاران جوان - با این لینک دانلود
  9. و دهها نمونه ی دیگر!

***


این هم اعترافاتِ! دیرهنگام و جالبِ طرفداران جمهوری اسلامی، گروه تروریستیِ حزب الله لبنان و رژیم جنایتکار بشار اسد، پس از برملا شدن دروغ "مشرق نیوز"
البته در سال 1392 نیز سایت های طرفدار بشار اسد (مانند "مشرق نیوز") از این شکرها خورده بودند! | مورد یک | مورد دو


قضاوت با شما!