۱۳۹۳/۰۸/۱۶

افشای دروغ کثیف و شرم آور دیگری از "مشرق نیوز" حکومتی | ماستمالی جنایت "رژیم کودک کش بشار اسد" با پرچم "امام حسین"


دروغگویی رسانه های جمهوری اسلامی با پرچم امام حسین (ع)

روز جمعه (07 - 11 - 2014) سایت حکومتی مشرق نیوز (وابسته به سازمان های اطلاعاتی و امنیتی) که در طول سال های گذشته (در راستای سیاست های کلی جمهوری اسلامی ایران) همواره پشتیبان تمام قدِ جنایات و وحشیگری های رژیم کودک کش و ضد انسانی بشار اسد بوده است، خبری تحت عنوان فیلم/ خمپاره‌هایی برای قتل‌عام کودکان سوری و با این مضمون "شلیک خمپاره‌های معارضان سوری به مدرسه « حیا » در دمشق موجب شهادت ۱۱ دانش آموز این مدرسه شد. این در حالی است که آمریکا و غرب از معارضان در مقابل دولت سوریه حمایت می کنند." را در خروجی خود قرار داد.


در حالیکه با کوچکترین و ساده ترین جستجو می توان فهمید که ویدئوی ادعایی مشرق نیوز در اصل توسط یورونیوز در یکی از اکانت های این شبکه در یوتیوب در تاریخ 21 - 10 - 2014 و با این عنوان " بمباران حومه ی دمشق توسط 'نیروهای حکومت سوریه' " آپلود شده است. موج تازه ی گلوله باران و بمباران گسترده علیه مناطق مسکونی، که در آن بشار اسد با سلاح مخرب و هولناک جدیدی که روسیه در اختیارش قرار داده (موسوم به UR-77)، در راستای نابودی همه چیز (اجرای سیاست زمین سوخته در مناطق تحت کنترل مخالفان) قدم برداشته است.


***

و اما اصل ماجرا چه بوده است...؟!

در تاریخ 05 - 11 - 2014 مخالفان رژیم بشار اسد در محله ای تحت کنترل مخالفان حکومت (حي القابون در دمشقِ سوریه)، از کشته شدن دهها کودک بر اثر حملات و بمبارانِ گسترده نیروهای ارتش رژیم سوریه در مدرسه ای ابتدایی، خبر دادند.

لینک خبر 05 - 11 - 2014 : دویچه وله
لینک خبر 06 - 11 - 2014 : العربیه

در ویدئو و ویدئوهای زیر پیکر کودکان و نوجوانان بیگناه کشته شده در این جنایت علیه بشریت و کشتار دسته جمعی را می بینید...


 
***

  اگر دین ندارید، لااقل آزاده باشید - امام حسین « علیه السلام » 


***

08 - 11 - 2014 | و این هم خبر (ماستمالی جدید) بی پایه و اساس تر "مشرق نیوز" و ادامه ی دروغگویی های وقیحانه، بیشرمانه و ضد انسانی اش ... تنها یکروز پس از ارسال این پست افشا کننده توسط "آسمون"، در این وبلاگ و در سایت بالاترین

(نکته: مشرق نیوز در تیتر خبر بدون منبع!!! زیر، ابتدا کودکان را اهل حمص!!! نامیده بود، که سپس اصلاحش!!! کرد).