۱۳۹۳/۰۴/۳۱

وقتی جانگدازترین جنایتِ رژیمِ بشار اسد به اسم اسرائیل نوشته می شود! | ادامه ی حماقت ها و نادانی های بی پایانِ ما شیعیان ایرانی


03 - 09 - 2012 | خانم "فاطمة محمد خسرف" و جنینِ موجود در شکمش "عبد المجيد خالد القاسم" در حمص سوریه (منطقه ی البويضة الشرقية)، در حملات وحشیانه ی نیروهای ارتش رژیمِ فاشیست و جنایتکار بشار اسد، به طرزِ دلخراشی کشته می شوند. در عکس و ویدئوی زیر، پیکر بی جان آنها و گریه های همسر این خانم و پدر این جنین را مشاهده می کنید.
و این هم ویدئوی کاملا گویا و مربوط به این جنایت دلخراش و ناراحت کننده...

***


21 - 07 - 2014 برابر با 30 تیر 1393 | سایتِ حکومتی "مشرق نیوز"، وابسته به سازمان های امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران، که همواره در نقش حامی و پشتیبان تمام عیارِ رژیمِ فاشیستی، ضد بشری و جنایتکار بشار اسد (در راستا و هماهنگ با سیاست های نژاد پرستانه، ضد انسانی و تروریستی جمهوری اسلامی ایران) بوده است، در روز روشن و به طرز وقیحانه ای اقدام به انتشار عکسِ فوق با این تیتر (= عکس / جانگدازترین صحنه از غزه!) نموده است. (مشرق نیوز و سایر رسانه های جمهوری اسلامی ایران، متاسفانه همواره از ساده لوحی، ناآگاهی و احساسات و عواطف انسانی خوانندگان و بینندگانشان بطور شرم آوری سوء استفاده می کنند؛ کامنت های شرم آورِ بینندگان و خوانندگانِ جو زده که با این تیترهای دروغ و اخبارِ کذب و ساختگی، دچار هیجان های زودرس می شوند، در نوع خود جالب توجه و مایه ی شرم است).


عکس / جانگدازترین صحنه از غزه!

 

 

***

 

این در حالی است که رهبران مقاومت فلسطین (از جمله هنیه و مشعل) و همچنین مردم غزه، همواره حامی مخالفان رژیم بشار اسد بوده و هستند.

 

  

 

قضاوت با شما!